Атракціон гойдалка "Водний Спідстер"

$860

Гойдалка "Водний Спідстер" - це захопливий атракціон, який обов'язково приверне увагу дітей та їхніх батьків у будь-якому розважальному центрі. З його яскравим дизайном і вражаючими функціями, "Водний Спідстер" стане перлиною вашого бізнесу.

Переваги "Водного спідстера":

19-дюймовий екран із водними перегонами: Діти будуть у захваті від можливості зануритися у світ захопливих перегонів по воді. Реалістична графіка та динамічний геймплей забезпечать незабутні враження та приваблять безліч повторних клієнтів.

Безпечні матеріали: Гойдалка виготовлена з високоякісних і безпечних для дітей матеріалів. Конструкцію виконано з міцного пластику, який стійкий до пошкоджень і легко миється. Усі елементи відповідають сучасним стандартам безпеки, що гарантує спокій батьків.

Привабливий дизайн: Яскравий і стильний зовнішній вигляд "Водного Спідстера" привертає увагу і виділяється серед інших атракціонів. Світлодіодне підсвічування додає ще більшого ефекту і створює атмосферу веселощів і свята.

Простота в обслуговуванні: Гойдалка не потребує складного догляду і легко встановлюється. Компактні розміри дають змогу розмістити її навіть у невеликих приміщеннях, що робить її універсальним рішенням для будь-яких розважальних закладів.

Ви можете легко налаштувати приймання грошей від 1 до 5 монет (або жетонів) і час роботи від 1 до 10 хвилин.

Встановлено систему статистики, яка показує скільки разів вмикалася качалка і відповідно скільки грошей вона заробила.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Увага та повага до кожного клієнта!

Ми з радістю, детально проконсультуємо Вас з усіх питань. Телефонуйте або пишіть!

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка / З іграми !
Висота 0.78 м
Довжина 1.42 м
Ширина 1.1 м
Харчування 220V
Артикул ВС-74
Доставка Транспортна компанія
Додати відгук

$860

Прокрутити до верху